Sevgililer Günü’nde Erkekleri Aşırı Mutlu Edecek İlginç Hediyeler

0
168

Sevgililer Günü yaklaştı ve bir hediye telaşı aldı herkesi. Sevgililer günü deyince de genelde kadınların mutluluğu göz önünde bulundurulur erkekler biraz geri planda kalır. Hediye seçimlerinde ise kırmızı renk, kalp şekli vb ürünler klişeleşmiş olsa da insanlar ilk olarak onlara yönelir. Bu biraz kolaya kaçmak olarak da nitelendirilebilir… Biz ise erkekleri öncelikli olarak düşündük ve onları çok mutlu edecek kolay bulunabilecek ilginç hediyelerden bir liste hazırladık.

Kahve Değirmeni

Sevgiliniz ya da eşiniz bir kahve tiryakisi ise, kahve değirmeni ona verilecek en güzel hediyelerden biridir. Değirmenler otomatik ve manuel olarak değişebilir ama bizim önerimiz hem şıklık hem de tasarım açısından manuel olanlardır.

iPhone Kulaklığı

Neden Android değil de iPhone kulaklığı ? Çünkü iPhone kullanan erkeklerin kulaklık, kılıf, şarj kablosu gibi takıntıları mevcuttur ve bu konuya değer verirler. Bu ürünlerden de en çok kaybolan ve bozulan ise tahminlerinizin tam aksine şarj kablosu değil kulaklıktır. Şöyle güzel siyah bir kutuda hediye edin.

Maç Bileti

Hele bir de tuttuğu takımın maçıysa size bildiğiniz tapar. Hem ona hediye alıyorsunuz hem de o koca adamın çocuk gibi vakit geçireceği maç biletini alıyorsunuz. Unutulmaz bir sevgililer günü hediyesi olur.

Barista Eğitimi

Bugünlerde baya revaçta olan ama her yerden alınmaması gereken marka yerlerden alınması ve hediye edilmesi gereken eğitimler. Doğum günlerinde giderek eşine sevgilisine hediye edilen barista eğitimleri gittikçe artmakta. Siz de bir jest yapın ve yoğunluktan hazır granül kahveleri içmek zorunda kalmış sevgilinize bir barista eğitimi armağan edin ha hoş olmaz mı ?

Pastırma

Lütfen gülmeyin bakın bu öyle bildiğiniz bir hediye değildir. Hem pahalı hem de erkeklerin % 90’ının sevdiği bir yiyecektir. Kokar demeyin gayet kokmayan çemensiz pastırmalar da mevcut, isteyen bir çok çiftin hediye tercihi Pastırmacı Hayrullah ‘tan temin edebilir.

İsviçre çakısı

Erkek dediğin her duruma hazır olmalı, her problemi en pratik şekilde çözmeli. Kadınlarımızın beklentisi bu yönde olduğu gibi erkeklerin de emin olun beklentisi bu yönde 🙂 O yüzden alışverişlerde az vakit geçiriyorlar. Bu özelliklerinden dolayı onlara bir İsviçre çakısı almak onları çok mutlu edeceği gibi onların da sizin de hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıracak.

Mektup Açacağı

Son dönem markalı tablet çantaları moda olsa da lütfen o akım gibi değerlendirmeyin. Bilekleri açık pantolonu paçasına kadar sıvanmış erkeklerden bir sevgiliniz ve eşiniz varsa bu hediye onlar için de uygun değildir dikkat ediniz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here