First Lady Melanie Trump Hakkında Bilmedikleriniz

0
320

Hepimiz onu Donald Trump’ın eşi olarak tanıdık ve hala da öyle tanıyoruz. Geçmişi, çocukluğu, aslen nereli olduğu ve Donald Trump’la tanışması hepimizin merak ettiği şeyler. İşte bunlar hakkında bazı bilgiler ;

Melania Trump Önceden Bir Modeldi

 

Slovenya doğumlu Melania, 5 yaşında modelliğe başladı. 16 yaşında reklamlarda oynamaya başladı ve ilerleyen yıllarda dergilerde kışkırtıcı pozlar verdi.

 

Donald Trump’la Tanıştığında Başka Biri İle Çıkıyordu

Donald Trump’la 1998 yılında Fashion Week Party’ de tanışmış.  O zamanlar başkan olmayan Donald, Meliania’nın telefonunu istemiş fakat First-Lady Donald’ın yanında başka bir kadın olduğu için telefonunu vermemiş. Buna rağmen Donald,  Melania’ya tüm numaralarını vermiş. (Ev, iş vs). Melania’ da “sesini duymak istedim merak ettim” diyerek (biz öyle düşünelim) bir çekimden sonra Donald’ı aramış. İlk tanıştıklarındaki Donald Başkan’ın yanındaki hanımefendiye ne oldu bilmiyoruz.

 

Başkanlık Yarışı Kampanyasında Aktif Olmamayı Tercih Etti

Politikanın içinde olmamayı tercih ettiğini söyleyen Melania, o Donald’ın işi ve ben sadece izledim çok fazla karışmadım demiş.

 

Her Zaman Onu Onaylayan Bir Kadın Olmadı

Bu şekilde okuyunca anlaşamadıkları anlaşılmasın. Aslında gayet iyi anlaşıyorlar fakat Melania her şeye evet diyen biri değilim ve sağlıklı bir ilişkinin anahtarı da bu diyor.

Trump’ın Üçüncü Eşi

Donald Trump ilk evliliğini 1977 yılında Ivana ile yaptı. Evlendikten kısa süre sonra New York sosyetesinin en çok görülen ve en etkili çiftlerinden biri oldular. Ama Donald Trump skandala imza atarak Maria Maples’le devam etti. Resmi olarak da 1993 yılında evlendiler. Sonrasında devam eden yıl içinde de Ivana ile ayrıldı.

 

Üvey Çocuklarıyla Arasında Az Yaş Farkı Var

Donald’ın en büyük oğlundan sadece 7 yaş büyük olan Melania Trump 46 yaşında. Diğerlerinin yaşları ise Ivanka 35, Eric 32 ve Tiffany 23.

Aktif Bir Partner

Her zaman hareketliler ve her zaman bir aktivite içinde yer alıyorlar.

Son İki Yüz Yıldaki İlk Yabancı First Lady

1970 yılında Slovenya’da doğan Melania, 191 yıldan sonra Amerika dışında doğan ilk First Lady. Bu unvanın sahibi en son first lady John Quincy Adams’ın eşi ingiltere doğumlu Louisa Adams.

 

Çıplak Poz Veren İlk First-Lady

2000’li yıllarda çok ünlü olmayan bir dergide Melania’ nın çıplak pozları yayınlanmıştır. Bu da kendisine başka bir First Lady unvanı daha kazandırıyor. Çıplak fotoğrafları konsantrasyonunuz bozulmasın diye yayınlamıyoruz 🙂

 

 

Donald Trump’tan Bir Çocuğu Var

İkilinin 2006 yılında ilk ve tek çocukları oldu. İyi bir golfçü ve iş adamı olmayı isteyen Barron Sloven dilini ana dili gibi konuşabiliyor.

 

ABD’de İllegal Olarak Çalışmış Olabilir

Evet yine geldik başka bir unvana. Melania’nın muhtemelen modellik yaptığı sırada kayıtlı çalışmadığı söyleniyor. Ne olursa olsun yeni first lady artık o

 

İşte size politikinaın pek içinde olmak istemeyen ve partide telefonunu isteyen adamı sonradan arayan ve kader işte o adamla evlenerek First Lady olan Melania !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak http://www.nickiswift.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here