Hakkımızda

Kopipeyst Açıldı !

Bizler instagram’ın zengin çocukları paylaşımlarından sıkılıp, sadece çok zengin olmadığımızı aslında okur yazar olduğumuzu da göstermek için kopi peyst’i oluşturduk. Gez toz ye iç ve bunları paylaş paylaş nereye kadar. Artık görüp geçirdiklerimizi de (ahahahah) yazalım dedik.

Açılış için bir etkinlik yapmadık, camekanı yazılarla kampanyalarla doldurup, dükkan girişine balon koymadık, bedava döner dağıtarak halka etkili bir merhaba demedik. Son ses müzikle sizleri rahatsız etmek istemedik. Herhangi bir siyasi, yerel yönetici, mülki amir, ünlü, az ünlü, manken ve manager çeşidi çağırmadık. Kopi Peyst olarak kendi kendimiz açıldık. Zamanla açılıp daha da saçılacağız.

Kopi Peyst hepimizin hayatının her alanında en iyi becerdiği ama bizim daha da iyi becerdiğimiz şeyin yazıyla hayat bulmuş halidir. Buradaki yazılar içerikler görseller bizlerin orijinal kopipeystleri olacaktır. İlk olarak arsa sahipleri yani bizler kopipeystleri yazacağız. Zamanla sizlerin de içeriklerini kopipeyst olarak paylaşağız.

Tekrar hepinize merhaba hepinize iyi kopipeystler 🙂

KopiPeyst_logo-01